Close
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Filters
  Tercihler
  Arama

  XML Entegrasyon

  XML Entegrasyonu, e-ticaret sitelerinin kullandığı bir uygulamadır. XML entegrasyonunu bir örnekle açıklamaya çalışalım.

  Kozmetik sektörü üzerine alışveriş sitesi açmaya karar verdiğinizi düşünelim. Siz kozmetik ürünlerinizi tek tek barkodlarına kadar internet sayfanıza giriş yapmanız gerekmektedir.Her fiyat değişikliğinizde tekrar tek tek fiyatları değiştirmeniz gerekecek ve buna benzer bir çok şeyi takip etmeniz gerekeceği için ek çalışan almanıza gerek duyulacak.

  Yeni bir çalışan ve yeni maliyetler oluşturulmak yerine Kozmotoptan.com XML Entegrasyonu ile stok, barkod ve ürün detaylarını tek bir tuşla ekleyebilirsiniz.

  Kozmotoptan firmasıyla anlaşırsanız. Kozmetik içeriğimizi XML Entegrasyonu sayesinde sizle paylaşır sizde kozmetik hakkında bilginiz olmadığı halde satış yapabilirsiniz.

  Ürün resimleri, ürün bilgileri,ürün fiyatları gibi bilgiler belirlenen bir saatte (genelde gece saatleri tercih edilir.) otomatik entegrasyon yapılır ve kozmotoptan sistemindeki veriler sizin sitenize aktarılır.

  Böylece kolaylıkla binlerce uygun fiyatlı ürünü sitenize eklemiş olacaksınız.

  Detaylı Bilgi ve Sorularınız için destek@kozmotoptan.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz.